Decisive affirmation phrase

1عبارت تاکیدی سرنوشت ساز

چرا آدم ها از عبارات تاکیدی نتیجه نمیگیرن؟ چون نمیفهمن دارن چی میگن! و چون نمیفهمن دارن چی میگن نتیجه نمیگیرن، پس مداومت به خرج نمیدن. الان میخوام بگم این عبارت تاکیدی اصلا چیه داستانش؟ جملات و کلمات پر تکرار ما راجع به ابعاد مختلف زندگیمون، راجع به روابط، ثروت، سلامتی، حال خوب و بد، آینده، گذشته، خودمون و دیگران تبدیل میشن به باورهای ما.

از اونجایی که ما بر اساس باورهامون انتخاب میکنیم و تصمیم میگیریم پس داریم آیندمون و اتفاقات آیندمون، آدم هایی که در آینده وارد زندگیمون میشن، فرصت ها و همه ی دو راهی هایی که سر راهمون قرار میگیره بر اساس باورهامون داره صورت میگیره و داریم انتخاب میکنیم که چه شغلی و انتخاب میکنیم، چه کاری بکنیم یا نکنیم، رویا پردازی بکنیم نکنیم، رویا داشته باشیم نداشته باشیم، وارد رابطه بشیم یا نشیم، راجع به آدم ها چی فکر کنیم و نکنیم. پس عبارات تاکیدی اون کلمات و جملات پرتکراری ان که ما به صورت ناخودآگاه اصلا حواسمون نیست زیاد داریم به کار میبریم باورهای مارو تشکیل میده.

یه عبارت تاکیدی و راجع بهش حرف بزنم که اگر این عبارت و بتونی زیاد ازش استفاده کنین نتایج متحیر کننده ای میبینین، من راجع به مفهوم یه عبارت و جمله میخوام حرف بزنم تا ببینی چقدر قشنگ و آسون و لذتبخش و سریع میتونین نتایج بسیار بزرگی در زندگی خودت بگیری.

عبارات تاکیدی سرنوشت ساز

تو اگر بتونی در طول روز یه تعهد به خودت بدی که همونجوری که غذا میخوری و به خودت استراحت میدی، زمان بزاری برای ایجاد باورهای جدید تو ذهنت میتونی منتظر نتایج جدید توی زندگی خودت، مقصدهای جدید، تجربیات جدید، ثروت های جدید، آدم های جدید، روابط جدید به غیر از روابط تکراری، به غیر از اون پولی که تا الان وارد زندگیت شده و… یه سری چیزای جدید وارد زندگیت بشه که باب میلته، دوسشون داری، رنجی بابتشون نکشیدی، زجه بابتشون نزدی.

جهان هر لحظه در حال هدایت کردن منه، ما جهان رو یک دستگاه میدونیم که بسیار هوشمند داره عمل میکنه و بر اساس فرکانس ها و باورهای آدم ها داره آینده ی اونارو براشون رقم میزنه، داره فرصت ها، اتفاقات و آدم های مناسب و شرایط مناسب رو بر اساس باورهاشون سر راهشون قرار میده.

کلمه هدایت یک کلمه کلیدی در تمام کتاب های دینی، تمام کتاب های عرفانی، فلسفی. جهان یک سیستم هدایتی داره و زمانی که من باورهای ذهنم راجع به ثروت اینه که پول اصلا نیست، پول خیلی سخت درمیاد، جهان من رو به سمت آدم ها و شغل هایی هدایت میکنه که اون آدم هاو شغل ها و شرایط و فرصت ها رو به سمت من هدایت میکنه تا این باورهای من برای من تایید بشه.

یعنی جهان دستگاه تایید باورهای منه. جهان تمام تلاشش و میکنه که تمام باورهای من و بهم ثابت کنه، فقط کافیه باورهامو تغییر بدم. من اگر باورهامو تغییر بدم نتایج جدید میبینم، من اگر باورهامو تغییر بدم ثروت بیشتر، سلامتی و عشق بیشتر… جهان هر لحظه، هر ثانیه، هر دقیقه در حال هدایت کردن من به سمت خواسته هام، ثروت، عشق، یه رابطه خوب، آدم های مناسب، فرصت های مناسب.

عباران تاکیدی سرنوشت ساز

جهان هستی همواره مارو هدایت میکند

کلمه هدایت در قرآن به معنی: ” اینکه زمانی که جهان میخواد از شما حمایت و هدایت میکنه شمارو  دیگه لازم به زور زدن و تقلا کردن نیست ” اینجا، اونجایی که تو به راحتی پول درمیاری. لازم نیست نقاب بزنی تا آدم ها تورو دوست داشته باشن، اون چیزی که هستی و آدم ها دوست دارن، آدم ها دوست دارن به تو عشق بورزن، به تو خدمت و محبت کنن، درکنارت زمان بگذرونن، زمانی که جهان تورو هدایت میکنه لازم نیست صبح تا شب زجر بکشی که آخر ماه یه پولی داشته باشی که فقط زنده بمونی.

جهان ثروت بیشتری به تو میده، عشق و آرامش بیشتر، حال خوب بیشتر، فقط کافیه به این سیستم هدایتی جهان باور و اعتماد داشته باشی. فقط کافیه از فرصت ها به درستی… من خودم با استفاده از این جمله تونستم خیلی اقتدارو اراده و انگیزه تو خودم به وجود بیارم، فرصت ها و شرایط مناسب و به زندگی امروزم دعوت کنم که منجر میشه به چیزی که در نهایت من دلم میخواسته.

به جای اینکه زور بزنم با نقاب زدن، دوز و کلک، زرنگ بازی پول دربیارم، من اومدم از یه قانون استفاده کردم، عبارت تاکیدی، باور جدید ایجاد کردم، باورهای جدید رفتن موقعیت ها و شرایط آدمهایی و برای من آوردن، یعنی من با این باورها شرایطی و به زندگیم دعوت کردم که این منجر شده به ثروت بیشتر، عشق، حال خوب، آرامش بیشتر.

100 بار در طول روز میتونی با خودت تکرار کنی: جهان هر لحظه در حال هدایت و حمایت کردن من است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *