Ways to make money

(5 راه پول در آوردن) پول در آوردن خیلی سخته؟

به نام خداوند بخشنده مهربان

من ارسلان اسدی ام. پروژه میلیاردهای خود ساخته، از مجموعه ایی از قوانین ثروت الهی صحبت می کنه که سال های سال، توسط رسانه، جامعه و تمام کانال هایی که سیگنال های ارتباطی راجع به ثروت به ما می دادند، پنهان مونده.

ما از کودکی تا همین لحظه، همیشه تو فکرمون این بوده که پول در آوردن کار بسیار سختیه و در کنار کار بسیار زیاد قرار گرفته؛ و زیاد در آوردن مساوی بوده با بسیار رنج کشیدن و دوران پیری، چرا که ما همیشه فرد پیر پولدار دیدیم. کسی که سن بالایی دارد، موهایش سفید شده، دندوناش ریخته و کچل شده. ما تو ذهنمون این که یک جوان بتونه پول بسیار زیاده داشته باشه، یا در مدت زمان کوتاهی به پول برسه، غیر قابل قبوله.

هر چیزی و که بپذیریم تبدیل به واقعیت می شه

اطلاعات، باورها، افکار و عقایدی راجع به پول به ما تزریق شده، که حقیقت ندارند. واقعیت داشته، چون هرچه که ما بپذیریم تبدیل به واقعیت می شه. یک واقعیت وجود نداره،  بلکه به تعداد افرادی که در کره زمین زندگی می کنند، واقعیت وجود داره، چون هرچه که من و تو بپذیریم و به باورمان تبدیل بشه، همان واقعیت زندگی ما می شه.

برای بعضی افراد، یک صد میلیون تومان پول بسیار زیادیه چرا که واقعیت برای اون این بوده و برای اثبات اون، هزاران سند ارایه می ده. برای یکی دیگه، صد میلیون تومان در آمد ماهانه مساویه با ورشکستگی و اونم با هزاران سند و مدرک به شما ثابت می کنه که این پول، پول بسیار کمیه و باعث ور شکستگیش می شه. هر دوی این ها، واقعیتی است که در تضاد همدیگه هستن، اما هر دوتای آن وجود داره.

یکی کسب و کار بسیار پر رونق، مشتری و در آمد بسیار زیادی داره و به راحتی می تونه اونو به شما ثایت کنه و خود شما هم اونو ببینید. یکی دیگه تو همون شغل، و حتی تو همان لوکیشین، با سرمایه بیشتر، ویترین زیباتر، مغازه بزرگ تر، درآمد کمتر و مشتری کمتری داره و اونم می تونه به شما ثابت کند که بازار بدیه.

یکی با مهارت هایی مانند کدنویسی و برنامه نویسی و آن لاین تو منزل درآمد زایی می کنه؛ یکی ترید می کند، یکی ساختمان ساز است، یکی دکتر بوده، یکی مهندس و یکی دیگه پزشک زیبایی؛ در بین تمام جوامع آماری افرادی که در حال پول درآوردن هستن، هم افراد پولدار و هم افراد بی پول وجود دارد. پس برای مثال اگه شغل طلا سازی پر درآمده، چرا فرد طلا ساز از بازار می ناله و اوضاع مالی خوبی ندارد و دخل و خرج او با هم نمی خونه؟

اما فرد طلاساز دیگه ایی تو همون بازار و همون لوکیشین و حتی مغازه کوچکتر خیلی پر درآمده؟ چه تفاوتی بین این دو نفر وجود داره؟ چه چیزی باعث می شه که من به سن سی سالگی، چهل سالگی و پنجاه سالگی برسم، تمام روزهای عمرم را کار کردم و هنوز پولی ندارم؟ عمرم، زندگی ام و جوانی ام را گذاشته ام اما هنوز پولی ندارم؟ ساعت ها وقت بسیاری را برای ثروتمند شدن صرف کردم، اما نه پولی دارم، نه حوصله ایی، نه آرامشی و نه اعصابی.

پول در آوردن خیلی سخته

نگاهت به دست خدا باشه نه بنده ی خدا

در این مقاله یکی از قوانینی را یاد می گیریم که باید اونو رعایت کنیم و با رعایت کردن اون، من و شما به مرور زمان و در کنار همدیگر، سدهایی که باعث می شون ثروت وارد زندگی ما نشه، از میان برداشته شه. من برای پولدار شدن و بدست آوردن پول، هیچ وقت راه کاری به شما نمی گم که نگاه شما به دست مشتری باشه. کسی که نگاهش و دلش به دست خداست، هیچ وقت تو زندگیش ثروت و رزق و روزی کمی به دست نمیاره، چون خدا دستش به کم نمیاد.

کمی به طبیعت خدا و نشانه های حضورش نگاه کنیم، حضور خدا یا الله یا انرژی یگانه و هرچی که شما آن را به فارسی، عربی، پهلوی، آریایی، اهورایی و… صدا می زنید، همه جا وجود داره؛ اسم مهم نیست، زمانی چشم و دل شما به اون نیرویی که باور دارید باشه، به شما هرگز کم نخواهد داد؛ اما زمانی که چشم شما به دست بنده اون باشه، همیشه کم میارین و حتی چندین برابر اونو از دست می دین.

خدا بی حساب و کتاب و فراتر از خواسته هات بهت میده:

ما قوانین به دست آوردن ثروت بی حساب و کتاب را به شما یاد می دیم، یعنی اگر از خدا یک بخواین او به شما صد می ده، صد بخواین به شما هزار می ده، هزار بخواهین به شما صد هزار و فراتر از تصورتون به شما می ده و پول و رزق و روزی وارد زندگی تان میشه و این فراوانی هیچ ربطی به حقوق و مهارت و استعداد شما نخواهد داشت.

از همین لحظه و از همین ثانیه به بعد، من و شما تصمیم می گیریم در کنار همدیگه یک ترمز در زندگی مان داشته باشیم. مانند رانندگی که باید ترمز کنیم و حواسمان به جدول و دیوار باشه که برخوردی به آن ها نداشته باشیم، به ماشین کناری، پشتی و جلویی نخوریم، زود یا دیر نپیچیم، سرعت بسیار زیاد یا سرعت کم نداشته باشیم که تصادف نکنیم، در مسیر ثروتمند شدن هم، ترمز گرفتن بسیار کاربردیه. جالب اینه که در حین ترمز گرفتن باید پای خود را در یک جاهایی از روی ترمز برداریم.

پول در آوردن خیلی سخته

صحبت از نداشته هات ممنوع:

راجع به چالش های مالی، راجع به اتفاق های بد مالی، راجع به درگیری های مالی، راجع به گرانی، راجع به اینکه چقدر خرج کردید و چقدر پول دارید صحبت خواهیم کرد. راجع به اینکه، صحبت از گرفتاری های مالی با دیگران، سودی برای شما نداره اما قطعا ضرر خواهد داشت. این فرض و تلقین باید وارد ذهن شما شه که باید از کلمات خود با وسواس استفاده کنین ، وقتی شما از موانع و چالش ها و گرفتاری های مالی صحبت می کنید، در واقع اتفاقاتی هم جنس، هم راستا، هم فرکانس، هم سو و هم ارتعاش را دعوت می کنید.

وقتی از اوضاع بد مالی صحبت می کنید، اوضاع بد مالی به سراغ زندگی شما میاد و هر لحظه بیشتر و پررنگ تر میشه. وقتی راجع به گرونی صحبت می کنین، درآمد شما افزایش پیدا نمی کنه. فکر می کنی برای کسی که در ماه یا سال پنج میلیارد درآمد داره، براش مهمه که قیمت گوشت چقدر گرون میشه؟ یا چقدر بنزین افزایش قیمت پیدا می کنه؟ واقعا شما فکر می کنین براشون مهمه؟ خیر.

95 درصد مردم دنیا تمام عمر خود شونو صرف بدست آوردن پول می کنن اما هیچ وقت هم پول ندارند. 8 صبح تا 10 شب سرکار می رن، اما باز هم پول ندارن، باز هم فشار اجاره و رهن، خرج دانشگاه فرزند، باز هم فشار تعویض وسیله ایی مثل ماشین رو دوش اون هاس، چرا که تورم گران تر از درآمد اون هاس. اما اگر  جز آن 5 درصد باشن از تفکرات و چالش های این چنینی فاصله می گیرن.

این قانون را امروز یاد بگیریم که ما با فرزند، همسر، خواهر، برادر، راننده تاکسی و… راجع به چالش ها و موانع و اتفاقات بد مالی حرف نزنیم. این ترمزی  است که باید اینجا گرفته شود. هرچند که تحریک می شین در مورد اون ها صحبت کنید، اما این موضوع باید برای شما مانند دزدی، حرام محسوب بشه. هرگونه انرژی که توسط شما تولید بشه، یک بازگشت داره.

انرژی از بین نمی ره، بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شه. زمانی که شما صحبت می کنید، انرژی تولید می کنین، این انرژی به شکل یک ایده، یک موقعیت، یک شرایط، یک فرصت، یک آدم در زندگی، به فقر، به پول، به یک حال خوب و… به زندگی شما بر میگرده. پس مراقب باشید که زمان صحبت کردن، چه انرژی تولید می کنید.

قوانین پنهان ثروت الهی را رعایت کنید:

تا اینجا تلاش کردم که منظورم رو به شما برسونم، کاری به این ندارم که شما باور کنید یا نکنید، اما اگر به دنبال این هستین که موقعیت مالی تون رو تغییر بدید و هیچ چیزی جز قدرت خدا نتواند آن را تغییر بده، باید قوانین پنهان ثروت الهی را رعایت کنید. هیچ راهی به جز این نیست. تمام میانبرها مانند مراجعه به مشاور مالی، روانشناس، سرمایه گذار و… را امتحان کنید، اما زمانی که به این نتیجه رسیدید که تمام این راه ها به بن بست ختم می شود، متوجه می شوید که یک سری قوانین ذهنی وجود دارد.

  تنها تفاوت بین فرد پولدار و بی پول با همان 95 درصد و 5 درصد، در افکار اون هاست و تا زمانی که این افکار در ذهن شما پر رنگ و پر تکرار نشه، هیچ وقت به فرکانس ها و افکار و ایده های پر سود نخواهید رسید. ثروتمند شدن به زیاد کار کردن، بلد بودن مسیر، پارتی داشتن، استعداد و… نیست بلکه باید قوانین پنهان ثروت الهی را رعایت کنین.

این قوانین پنهانن چرا که هیچ وقت نه در مدرسه، نه در خانواده، نه در رسانه و در هر جایی که وقت بسیاری در آن گذروندیم، گفته نشده. اگر شما این ویدئو را تماشا می کنین، یعنی یک قدم از این مسیر را برداشتین و هدایت خواهید شد. اینجا خانواده ارسلانه. من ارسلان اسدی ام. از خدا می خوام آنچنان ثروت، عشق، سلامتی و آرامش وارد زندگی شما شه که شما دستی از دستان خدا بر روی زمین باشید.

آیا واقعا پول در آوردن سخت است؟
چگونه پول دار بشم؟

مسلما بدون تلاش و قدرت ذهنی نمیتوان پول زیادی دراورد.
اما با توضیحاتی که در مقاله خواندید میتوانید این راه را آسان کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *