روزی 50 بار این آیه را تکرار کن تا معجزه ها وارد زندگیت بشن

روزی 50 بار این آیه را تکرار کن تا معجزه ها وارد زندگیت بشن


 

سلام به خانواده ارسلان دوست داشتنی.

من ارسلان اسدی ام و امروز یه آیه ای و میخوام بررسی کنم که ما زیاد میشنویم یا بهتره تو این نسل، تو این دهه ها خیلی زیادگفته نمیشه. قدیمی ها خیلی میگفتن با فهمیدن این آیه و استفاده کردن از این کلام ببین به طرز معجزه آسایی قدرت وارد زندگیت میشه. به طرز معجزه آسایی اعتماد به نفس میگیری، به طرز معجزه آسایی احساس توانایی میکنی و قدرت درون تو به جریان میفته.

چطور موفقیت و معجزات رو وارد زندگیت کنیم؟

” اعوذ بالله من الشیطان رجیم ” دقت کن ببین چطوری میخوام برات بررسی و تحلیلش کنم. من از وقتی راجع به این تحقیق و بررسی کردم، فکر کردم، تعقل کردم، تفکر کردم که تنها چیزیه که ما آدم ها راجع بهش اعتراض نداریم. راجع به عقل، واقعا اتفاقات جالبی توی زندگیم، واقعا راه حل هایی سر راهم قرار گرفت، آدم ها و فرصت ها و شرایطی اومدن تو زندگی من که تا قبل از اون من اصلا فکرشم نمیتونستم بکنم که همچین آدم هایی، همچین نیروهای غیبی، همچین هدایت هایی به سمت منن، من اینجوری میتونم هدایت بشم.

روزی 50 بار این آیه رو تکرار کن تا معجزه ها وارئ زندگیت بشن

1- پناه ببر به تمام خوبی ها…

ببین کلمه اعوذ در قرآن به معنی: ” پناه بردن ” پناه بردن از یه خطر به آغوشی امن، از زشتی به زیبایی، از فقر به ثروت. پناه بردن از شر خطر ها، از شر ناامنی ها، بیماری ها، اتفاقات بد به یک آغوش گرم و قدرتمند که ما خیالمون راحته از پس همه ی مشکلات برمیاد.

میگه پناه میبرم به خداوند، پناه میبرم به نیکی ها، پناه میبرم به ثروت، پناه میبرم به عشق، پناه میبرم به قدرت، پناه میبرم به منبع و سرچشمه تمام خیرها و برکت ها، پناه میبرم به عزت نفس، پناه میبرم به قدرت برتر جهان هستی از…

از کجا پناه میبرم به این؟ از شر نا امیدی، فقر، افسردگی، احساس پوچی، ترس، نگرانی، پدر و مادری که نا امید میکنن، شوهری که اذیت میکنه، صاحب کاری که بد رفتار میکنه، شغلی که دوسش ندارم، رشته دانشگاهی که دوسش ندارم، محله ای که دوسش ندارم، شرایطی که دوسش ندارم، از هر آنچیزی که دوسش ندارم، هر آن چیزی که باعث ضعف من میشه، هر آن چیزی که باعث نگرانی من میشه، هر آنچیزی که باعث سقوط من میشه، هر آنچیزی که باعث بی پولی من میشه پناه میبرم به منبع قدرت، به سرچشمه تمام نیکی ها، به سرچشمه ثروت، به سرچشمه روزی، به سرچشمه خیر.

ببین! هرچقدر در زندگی تو مشگل وجود داره، هرچقدر در زندگی تو بدبیاری تا الان بوده، هرچقدر تا الان سختی و فقر تجربه کردی بی پولی و تجربه کردی، نداشتن و تجربه کردی از همین لحظه به بعد باید بدونی که منبعی هست که قدرتی هست که اگر وای فای تو بهش وصل بشه، با وای فایی بهش وصل بشی که اگر بهش تکیه بکنی زندگی تو به طرفه العینی زیر و رو میشه. ببین! هرجا توی سختی گیر کردی، هرجا دیگه راه حلی ندیدی، هرجا دیگه کم آوردی، هرجا دیگه واقعا به اوج انزجار رسیدی بگو: ” اعوذ بالله من الشیطان رجیم “.

پناه میبرم به اونی که روزی رسان شکست ناپذیره، به اونی که بدون حساب و کتاب روزی میده، به اونی که حلال مشکلاته، به اونی که رحمان و رحیمه، به اونی که رب العالمینه، به اونی که قدرت برتر، به اونی که هیچ قدرتی فراتر از او نیست، به اونی که هیچ قدرتی به غیر از او نیست و میبینی که چطور هدایتت میکنه.

آیه برای موفقیت و معجزه

2- پناه ببر به الله که سرچشمه اس…

ببین! به میزانی که تو ایمان داشته باشی به این قدرتی که میگم به میزانی که تو باورش کنی به میزانی که تو بپذیریش به میزان اینکه اجازه بدی درون تو جریان پیدا کنه به میزان اینکه از نظر فکری بهش تکیه کنی به میزانی که از نظر فکرت رو از روی آدم ها برداری که تورو خوشبخت کنن، فکرت رو از رو آدم ها برداری که تورو خوشحال کنن، تکیه ات رو از رو آدم ها برداری که پارتی تو بشن که نفوذ تو بشن که ارث برات بزارن که پول بهت بدن، که نمیدونم هزارو یدونه کار برات بکنن.

تکیه ات و برداری و بزاری روی اعوذ بالله، پناه ببری به این الله که سرچشمه است، مثل یه شرکت که یه هد داره، یه راس داره، راس تمام خوبی ها، راس ثروت راس روزی راس مهربانی راس عشق راس آرامش. ربّ، الله، هرچقدر تو باور کنی ببین! تو باید این و با خودت مرور کنی هی باید تکرارش کنی هی باید نشونه هاش و ببینی هی باید راجع بهش حرف بزنی که آقا روزی رسان من خداست که منبع عشق خداست. من به خدا تکیه میکنم من از خدا انتظار دارم من به خدا امید دارم من فقط به خدا امید دارم من فقط به خدا تکیه میکنم من فقط از خدا میخوام.

” ایاک نعبد و ایاک نستعین ” فقط به خدا تکیه میکنم فقط از خدا درخواست میکنم و فقط خدارو میپرستم. ببین! روزی 50 بار این جمله رو تکرار کن:

” اعوذ بالله من الشیطان رجیم ” فارسیش و تکرار کن، هرجور راحتی تکرار کن فقط این حس و بهت بده که یه نیرویی یه قدرتی وجود داره که تو میتونی از شر این خطرها، مشکلات، گره های کور، رابطه بد، جنگ و جدلی که با خانوادت داری، رابطه ی بدی که با بچت داری با شوهرت داری با رفیقت داری با دوست دخترت داری با دوست پسرت داری با کارت داری…

زندگی روتین و تکراری همه ی اون چیزهایی که درونت آشوب به پا کرده تکیه میکنم به یه قدرت برتر به یه قدرتی که خیلی راحت میتونه مشکلاتم و حل کنه به یه نیرویی که مشکلاتم و حل میکنه به یه نیرویی که عاشق ثروتمند شدنمه به یه نیرویی که مشتاق من باهاش حرف بزنم مشتاق اینه که من به سمتش برم مشتاق اینه که من بهش امید داشته باشم مشتاق اینه که من صداش کنم مشتاق اینه که من باهاش ارتباط برقرار کنم.

3- از خدایی گدایی کن …

بابا ما تو خدا چی ندیدیم که گدایی پول و محبت و ثروت و توجه رو از آدم ها میکنیم و از آدم ها چه خیری دیدیم که خدارو ول کردیم رفتیم پیش آدم ها؟ پس بدون که توی جمله ” اعوذ بالله من الشیطان رجیم ” شیطان رجیم نماد: فقر، نابودی، نگرانی، ترس، بدبختی، بیچارگی، فلاکت، احساس ضعف، احساس نا توانی،  احساس قدر نشناسی؛ و الله نماد: قدرت، ثروت، عشق، آرامش، خیر، برکت، خوبی، رشد صعود آگاهی، اعتماد به نفس، عزت نفس، توانایی قدرت مهاجرت، شغل خوب، زندگی خوب، رفاه امنیت آرامش.

4-  تکیه کن به یگانه ی هستی…

تو از این میخوای تکیه کنی به این. تکیه کن به این قدرتی که صاحب این خوبی هاست، که نماد تمام این خوبی هاست و تنها قدرتی که میتونه به تو همه ی این خوبی هارو بده و خواسته های تورو محقق کنه تنها قدرتی که تو با تکیه کردن بهش میتونی به تمام خواسته هات ریز و درشت برسی همین الله.

روزی 50 بار با خودت تکرار کن:

” اعوذ بالله من الشیطان رجیم ” و احساس کن میتونی پناه ببری به قدرتی که کور ترین گره های زندگی تورو باز کنه و ثروت نجومی وارد زندگیه تو کنه که شمارشش و حساب و کتابش از دستت در بره، میتونه بهترین خونه زندگی بهترین ماشین بهترین اتفاقات بهترین آدم ها بهترین شرایط رو سر راهت قرار بده، میتونه مهاجرتت و اکی کنه میتونه وامت و اکی کنه میتونه خونه زندگیت و اکی کنه میتونه روابطت و اکی کنه…

فقط کافیه بهش تکیه کنی فقط کافیه که بهش اعتماد کنی فقط کافیه که با تمام وجودت بهش امید داشته باشی و تلاش کنی. مثل همیشه نهایت ثروت و عشق و آرامش انقدری که نتونی بشمری انقدری که بتونی هر چقدر دلت میخواد به دیگران کمک کنی و برات آرزو میکنم، خلاص.

چگونه موفقیت هارا وارد زندگیم کنم؟

به طور خلاصه بگم:
پناه ببر به تمام خوبی ها…
پناه ببر به الله که سرچشمه اس…
از خدایی گدایی کن …
 تکیه کن به یگانه ی هستی…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *