یکی از قدرتمند ترین ابزاری که خدا در اختیار تو قرار داده تا به رویات برسی

1 ابزار که خدا در اختیارت قرار داده تا به رویاهات برسی

هر یک کلمه ای که از ذهن تو منتقل میشه به دهان تو و از دهان تو شلیک میشه دارای ارتعاش، دیتا و قدرت خلق اتفاقه. دقیقا ما همون چیزی می شیم در آینده که امروز داریم راجع بهش صحبت می کنیم.

برای ثروتمند شدن، افزایش درآمد، بیشتر شدن مشتری، یه شغل خوب، فرصت خوب سر راهت قرار بگیره، برای اینکه بتونی آیندتو طوری بسازی که واقعا هیچ شباهتی به گذشتت نداشته باشه و واقعا درخشان باشه و واقعا با افتخار باشه یکی از قدرتمند ترین ابزارهایی که خودم استفاده کردم سال های سال، مستمر، روزانه، هفتگی، ماهانه، استفاده از قدرت کلمات و جملات بوده. یعنی چی استفاده از قدرت جملات و کلمات؟ یعنی چیزی که الان میخوام برات توضیح بدم.

تمام کلماتی که از دهان تو خارج می شن انرژی هستن:

دقت کن! این موضوع کاملا ثابت شدس و گذشت اون زمانی که فرضیه بود، یه توهم و خیال پردازی بود. امروز ثابت شده که کلمات انرژی هستن، انرژی ارتعاش داره، ارتعاش دیتا داره، دیتا اتفاق رقم میزنه و تو به عنوان یک آنتن هر لحظه در حال فرستادن و گرفتن دیتا هستی، اگر میخوای ثروتمند بشی تا جایی که میتونی راجع به ثروتمند بودن صحبت کنی.

باید راجع به درآمد دلخواهت صحبت کنی، راجع به پولدار بودن حرف بزنی، باید راجع به ماشین مورد علاقه، خونه مورد علاقه حرف بزنی. با کی حرف بزنم؟ دور و وری های من که همشون مسخره میکنن و تو این فازا نیستن… آخه فکر می کنن من دیوونه شدم، سن و سالی ازم گذشته، من بچم، دخترم، خانوادم نمیزارن، مدرک ندارم، شغل ندارم، سرمایه اولیه ندارم و … هزار بهونه ای که ذهن میاره برای اینکه اجازه نده تو این کارو انجام بدی. اما قاطعانه بهت میگم، تو هیچ نیازی به هیچ امکاناتی به غیر از امکانات ذهنی که از بدو تولد به تو داده شده، نداری.

1 ابزار که خدا در اختیارت قرار داده تا به رویاهات برسی

انرژی که خارج می کنی صرف آرزوها و علاقمندی هات کن:

پس برای اینکه زندگی خودت و تبدیل بکنی به زندگی که دور تا دورش و هرجاشو که نگاه کنی احساس افتخار و رضایت کنی. نرو با همکارات راجع به بازار بد، اقتصاد بد، دلار گرون و… صحبت کن. نرو با دوستات راجع به طلاق و خیانت و… صحبت کن، نرو با رفیقات سیگار و قلیون دود کنی..

راجع به موضوعاتی که هیچ نفعی برای تو نداره، راجع به موضوعاتی که با حرف زدنش هیچ تغییری نمیتونی توشون بدی صحبت کن، با کی صحبت کردن اصلا موضوع مهمی نیست. اگر پارتنر داری که مثل خودت هم فاز خودت باشه، بشینید باهم راجع به آیندتون، خواسته هاتون، ثروتمند بودن، ماشین مورد علاقه، خونه، کسب و کار، درآمد صحبت کنی، صحبت کن.

اگر نداری ما یه چیزی داریم به اسم گفتگو درونی، واگویی درونی، ما از لحظه ای که بیدار میشیم تا لحظه ای که میخوابیم همواره در درون داریم با خودمون صحبت میکنیم. صحبت های درونیتو باید متمرکز کنی روی ثروت، ثروتمند بودن، ماشین مورد علاقه، خونه، زندگی، مسافرت، لباس های مورد علاقه ات و هرآنچیزی که دلت میخواد به دست بیاری و داشته باشی.

هر میزان پول، هر تعداد ماشین و… کم کم باید سعی کنی این عضله رو قوی کنی چون اولش که شروع میکنی ذهن هی پس میزنه، میگه دیوونه شدی، بابا این توهم ها چیه، این خیال پردازی ها چیه، اما برنده اونیه که قدم بعدی و… و موفقیت مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه اما مستمر! برو بریم…

چگونه به رویاهایم برسم؟

تمام کلماتی که از دهان تو خارج می شن انرژی هستن ، هر یک کلمه ای که از ذهن تو منتقل میشه به دهان تو و از دهان تو شلیک میشه دارای ارتعاش، دیتا و قدرت خلق اتفاقه. دقیقا ما همون چیزی می شیم در آینده که امروز داریم راجع بهش صحبت می کنیم.
انرژی که خارج می کنی صرف آرزوها و علاقمندی هات کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *