8 Heavenly Laws In Quran To Achieve Desires

قوانین آسمانی در قرآن برای رسیدن به خواسته ‌ها

به نام خداوند بخشنده مهربان

من ارسلانم. تو این مقاله، می‌خوام راجع به یکی از قوانین آسمانی قدرتمند، برای جذب خواسته، محقق کردن خواسته، خلق و آفرینش خواسته صحبت کنم.

ما سوره حمد رو خیلی زیاد خوندیمش؛ اون هایی که نماز می‌خوانند، چند بار در روز سوره حمد رو می‌خونن. سوره حمد، سوره‌ایی که در تمام نمازها ثابته؛ سوره دوم را می‌ شه تغییر داد اما سوره حمد در تمام نمازها ثابته. من تو خانواده‌ی مذهبی بزرگ نشده‌م؛ پدر من نماز هم نمی‌خواند؛ مادرم نماز نمی‌خوانده، خواهرم نماز نمی‌خوانده؛ پدرم چند وقت نماز می‌خوند و چند وقت نمی‌خوند؛ می‌خوند، نمی‌خوند… مادرمم اون موقع که خیلی بچه بودم، یادمه یه مدتی نماز می‌خوند و بعد دیگر کلا نخواند. در کل خانواده مذهبی، متدین و این داستان‌ها را نداشتیم.

من به صورت انتخابی، تحقیقی، بعد از اینکه به یک انزجار در زندگی‌ام رسیدم، بعد از اینکه تمام راه‌ها را رفتم و به بن‌بست خوردم، اومدم و این کتاب و راه قوانین آسمانی را با دید زندگی خوبی داشتن، با دید اینکه این کتاب، یک کتاب راهکاره، کتاب تکنیکه، کتاب زندگی بهتره و… اومدم بررسی کردم، که نتایج آن برای من شد ثروت، عشق، احساس رضایت، اعتماد‌به‌نفس، عزت نفس، حال خوب، پیشرفت و ترقی. در نتیجه حتما نباید آدم مذهبی و متدینی باشی که این ویدئو را نگاه کنی چون من می‌خواهم راجع به یک راهکار و قانون آسمانی صحبت بکنم و قبلش می‌خواهم بهت بگم که قوانین زمینی، تو را به نتایج زمینی می‌رسونه.

1- قوانین زمینی، تو را به نتایج زمینی می‌رسونه…

 قوانین زمینی می‌گه باید سرمایه داشته باشی تا پولدار شی، قوانین زمینی می‌گه باید ارث بهت برسه تا پولدار شی، باید بابای پولدار داشته باشی، باید پارتی داشته باشی، باید نفوذ داشته باشی، نمی‌دونم… باید تحصیلات داشته باشی، باید خوش‌شانس باشی، باید سرنوشتت… باید فلان… یعنی قوانین زمینی همش تو را محدود می‌کنه و تمرکزتو می بره به سمت چیزایی که نداری و می‌گی اگه اونو داشتی، موفق می‌شدی.

قوانین آسمانی در قرآن برای رسیدن به خواسته ‌ها

2- قوانین آسمونی برای رسیدن تو به آرزهات یک پارچه می شه…

اما قوانین آسمانی اصلا کاری نداره که تو، توی چه شرایطی هستی، تو چه موقعیتی هستی، چه سنی داری، چه قدی داری، چه وزنی داری، زشتی یا زیبایی… یا تو روستایی، تو شهری، تو شهرستانی و تو کدام قاره زندگی می‌کنی؛ تو چه موقعیتی هستی؛ درس دوست داری یا نداری، درس خوندی یا نخوندی، نمرهات خوب است یا خوب نیست، رشته‌ات خوب بوده یا بد بوده است؛ گذشته‌ات خوب بوده یا بد بوده؛ خانواده‌ات با تو خوب بودن یا بد بودن…

قوانین آسمانی را که رعایت می‌کنی، سیستم هوشمند جهان هستی، یکپارچه تمام کائنات و دست‌اندرکاران یگانه قدرت جهان هستی یکپارچه می‌شن برای اینکه بدون هیچ محدودیتی، تو را به رویاها و خواسته‌هات برسونن. سریع دینگ نخوره تو مغزت که یعنی من الان یک لامبورگینی بخوام میتونم؟ یعنی من الان… ببین قانون داره دیگه؛ وقتی می‌گم قانون، یعنی یه پکیج طبقه ‌بندی‌ شدست، مرحله به مرحله ست.

3- منطقی فکر کنیم آن هم آسمانی!

پروسه آفرینش و خلق میگه برای رسیدن به 99، باید از یک شروع کنی و بشه دو و بشه سه و بشه چهار و بشه پنج… و این خیلی بهتر از اینه که من کلا ناامید باشم که نه! من ثروتمند نمی‌شم؛ نه! من رابطه خوب را تجربه نمی‌کنم؛ نه! پسر خوب نیست؛ نه! دختر خوب نیست، نه بابا! این همه دست در یوتوب زیاد شده، من دیگه کانال بزنم که چی بشه؛ نه من دیگه پیج اینستاگرام بزنم که چی بشه؛ نه بابا! دست در لباس‌فروشی زیاد شده؛ نه بابا! آرایشگرا خیلی زیاد شدن و… و… و…! نه!

من زشتم، پس نمی‌توانم رابطه خوبی داشته باشم؛ نه! من قد کوتاهم، پس هیچ پسری منو دوست نداره؛ نه! من قد کوتاهم، پس هیچ دختری به من نگاه نمی کنه؛ نه! من ماشین ندارم، پس با هیچ دختری نمی‌توانم… اینها همه قوانین زمینی ان! اوکی؟ پس برای رسیدن به مراحل بالاتر، مرحله به مرحله، می‌ریم جلو. وقتی می‌گم که تو بدون محدودیت می‌تونی به خواسته‌ هات برسی، منطقی فکر کنیم. منطقی آسمانی، نه منطقی زمینی.

4- «تنها تو را می‌پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم»

یک آیه تو قرآن تو سوره حمد هست که من خیلی از این آیه استفاده کرده ‌م و توانسته ‌م با این آیه قدرت زیادی بگیرم؛ تونستم باهاش نیرو بگیرم، انرژی بگیرم، اعتماد ‌به ‌نفس بگیرم، عزت نفس بگیرم، خودباوری بگیرم؛ احساس قدرت بیشتری بکنم و دیگه به آدم ‌ها نیازی نداشته باشم، یعنی غنی شم از اینکه یک آدم منو حمایت کنه؛ یا مثلا یک ارگان از من حمایت کنه، دلار بالا و پایین بشه، پدرم بهم سرمایه بده؛ شوهرم… نمی‌دونم… خواهرم، ، مادرم، زنم، بچه‌ام و… اصلا از قیدوبند اینکه یه حمایت بیرونی از من بشه، بیرون اومدم. اون آیه چیه؟ می‌گه: «ایاک نعبد و ایاک نستعین»، «تنها تو را می‌پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم».

می‌خوام راجع به سیلاب دوم جمله و آیه صحبت کنم: «تنها تو را می‌پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم.»؛ ببین! تو آبشن درخواست کردن از منبع ثروت رو داری؛ تو آبشن درخواست کردن از منبع عشق را داری؛ میگم منبع عشق… یکی می‌گه نیروی لایتناهی؛ یکی بهش می گه الله؛ یکی بهش میگه God؛ یکی بهش میگه خدا؛ یکی بهش می‌گه بینگ بنگ؛ یکی بهش میگه نیروی کیهانی؛ یکی بهش میگه آگاهی کل؛ هر اسمی…؛ اسم مهم نیست.

هر آن چیزی که تو بهش باور داری به‌ عنوان یگانه قدرت جهان هستی، اون منبع ثروته؛ اون منبع عشقه؛ اون منبع آرامشه؛ اون منبع حال خوبه، و تو بدون واسطه، با یک سیم اتصال مستقیم، وای ‌فای مستقیم، می ‌تونی با اون در ارتباط باشی و از اون درخواست بکنی، چون خود اون این اجازه را به من و تو داده. شاید تا حالا کسی این آیه را برای تو این‌ جوری تحلیلش نکرده و بازش نکرده باشه؛ اما می‌گه تو می ‌توانی فقط از من درخواست کنی، تو باید فقط از من درخواست کنی…

اگر ثروت می‌ خوای، از من بخواه؛ اگه رابطه خوب می ‌خوای، از من بخواه، اگه موقعیت خوب می‌ خوای از من بخواه. اگه رزق و روزی می‌ خوای، از من بخواه؛ حتی اگه شانس می ‌خوای، از من بخواه. اگه می ‌خوای تاست جفت شش بشینه، از من بخواه. اگه می ‌خوای موقعیت خوب برات پیش بیاید، اگه می‌ خوای خطرها از کنارت رد بشن، اگه می ‌خوای خوش شانس‌ باشی، اگه می‌ خوای خوش ‌روزی باشی، از من بخواه….

اگه می ‌گم خوش‌ شانس، منظورم معنای عمومی اونه؛ به معنای ژرف و عمیق؛ شانس یعنی فرصت برای یک آمادگی، یعنی اگه می ‌خوای همیشه آماده باشی که از فرصت ‌های خوب استفاده کنی و از دید عموم، خوش ‌شانس به نظر برسی… منظورم شانس الله بختکی نیست؛ از من درخواست کن!

5- تمام انرژی ‌ها یک مشاهده‌ گر جهانی دار دارن…

زمانی که تو تکیه‌گاه ذهنی خودت را از روی آدم ‌ها، از روی شوهرت، از روی دوست پسرت، از روی دوست دخترت، پدرت، دولت، از روی دلار و طلا بر‌ می ‌داری و می ‌خوای ژرف‌ تر نگاه کنی، می ‌خوای عمیق ‌تر نگاه کنی، می ‌خوای در بعد متافیزیکی و کائناتی به زندگی‌ا ت نگاه بکنی… اینجاست که تسلا گفته اگه بتونید جهان را در قالب انرژی ببینید، می ‌تونید قوانین آن را بفهمید، می ‌تونید به چیزهایی که می‌خواهید، برسید.

در بعد فراتر از زمان و مکان، در بعد فراتر از ماده که نگاه کنید، متوجه می ‌شید همه چیز انرژیه؛ تمام این انرژی ‌ها یک «Universal observe» دارن؛ یک مشاهده‌گر جهانی دار دارن… یک یگانه قدرت جهان هستی هست که این سیستم هوشمند را طراحی کرده که تمام کائنات، تمام کیهان و تمام سیاره‌ها… تمام موجودات، تمام زیر آب و زیر خاک و دریا، جنگل، کوه، دشت، دمن و تمام موجودات دارن روزی می برن؛ دارن زندگی می کنن؛ دارن به رشد می رسن… جهان در حال تکامل و ما داریم مشاهده می کنیم.

پس وقتی تو قدرت داری، یک آبشن داری که بتوانی از اون درخواست کنی، و این منبع قدرت و ثروت و عشق و آرامش و روزیه ، و خیلی سریع ‌تر، خیلی راحت ‌تر و خیلی لذت‌ بخش ‌تر تو را به چیزی که می ‌خوای می ‌رسونه، چرا از این آبشن استفاده نکنی؟ چرا باید متعصبانه نگاه کنی و بگی نه بابا! این به زبان عربیه! من چه کار دارم که این عربیه یا اسپانیایی؟ یا نمی‌ دونم…

زبان دری، پشتو، فارسی، یا هر زبان دیگه‌ ایه. یک راه ‌کار هست و من می ‌تونم از آن استفاده کنم. اصلا فکر کن که این به انگلیسی گفته شده! من می ‌تونم از اون استفاده کنم تا به خواسته هام برسم. همین اولین سوره‌ ش، سوره «حمد»، اومده یک کد به شما داده ؛ این کد، اینه که از من درخواست کن، حالا از من درخواست کنی «‌اهدنا صراط المستقیم»، «صراط الذین انعمت علیهم»… هدایت می‌ شوی به سمت مسیری که مستقیمه.  

صراط به معنای یک مسیره. مستقیم به معنای آزاد‌راهیه که می ‌تونی در اون با هر سرعتی که می‌ خوای، بری؛ سریع بری؛ لذت ‌بخش بری… راه کسانی که نعمت به آنها داده می ‌شود. یعنی اگه از من درخواست کنی، نعمت به تو داده می‌شه؛ اگه از من درخواست کنی «ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکُمْ»، بخواهید تا به شما داده شود.

توجه کنید که تمام اینها را می‌شه به یکدیگر ربط داد. در نهایت می‌خوام به تو بگویم که به جای تکیه کردن به آدم‌ها، به جای توقع داشتن از آدم‌ها، به جای توقع داشتن از دولت، از حکومت، از دانشگاه، از مدرسه، از معلم، از ناظم، از مدیر، از خواهرت، از برادرت، از پدرت، از مادرت، از شوهرت، از زنت، از فرزندت، از منبع اصلی هستی بخواه؛ اون وقت می‌بینی بچه‌ت تبدیل به اون چیزی که می‌خوای، می‌شه؛ خوشبخت می‌شه، شکوفا می‌شه، موفق می‌شه؛ خبط و خطا نمی‌کنه و اگر هم می‌کنه، در نهایت در مسیر رشد فرزندت اتفاق می‌ افته.

دو، به جای اینکه انتظار داشته باشی که مدام شوهرت به تو محبت کنه، به تو عشق بورزه، نمی ‌دوم… به تو توجه کنه، جملات عاشقانه بهت بگه، حرف ‌های عاشقانه بهت بزنه و مدام سیاست ‌های زنانه به خرج بدهی برای اینکه به زور، یک کاری بکنی که یک پسر از تو خوشش بیاید، به تو پیشنهاد بده، روی اون پسر کراش داری… بیا از این یگانه قدرت جهان هستی، اصل مطلب رو درخواست کن. مگه تو عشق نمی ‌خوای؟ بهش بگو که من عشق می‌ خوام. مگه تو پول و ثروت نمی ‌خوای؟ بهش بگو من ثروت می‌ خوام.

8 قوانین آسمانی برای رسیدن به آرزو ها

6- فقط از یگانه قدرت جهان هستی بخواه…

ممکن این سوال به ذهنت بیاید که آخه وقتی من سرمایه ندارم، چطور ممکنه؟! ببین! این سوال که «آخه چطوری وقتی من سرمایه ندارم»، باز یک فکر زمینیه؛ یک برهان و دلیل زمینیه. «من چون سرمایه ندارم، پس نمی‌ تونم ثروتمند بشوم»، یک فکر زمینیه؛ این محدودیت ذهن توئه. برای کائنات و برای سیستم هوشمند جهان هستی هیچ‌ گونه محدودیتی وجود نداره.

محدودیت ‌هایی که تو ذهن من و توئه، وجود نداره. که «وای! سرمایه ندارم؛ وای! تحصیلات ندارم؛ وای! بابام اجازه نمی‌ده؛ وای! دوست پسرم قهر کرده و رفته؛ وای! شکست عشقی خوردم؛ وای! من ضعیفم؛ وای! من زودرنجم؛ وای! من این ‌جوری هستم…» اینا همه زمینین. اوکی؟ ما کاری به این افکار نداریم. این افکار و مشکلات در مسیر رشد تو حل می‌شن.

ببین! امام علی به پسراش می‌گه: «شما بدون واسطه می‌تونید از خدای خودتان درخواست کنید»، می‌تونید با خدای خودتان حرف بزنید و خدای شما، جواب شما را می‌ده. همان خدای موسی، خدای تو هم هست. خدای عیسی، خدای توئه؛ خدای ابراهیم، خدای توئه؛ به جای اینکه از مردم توقع داشته باشی، به جای اینکه از پدر و مادر، دولت و اقتصاد، دلار و بازار و… توقع داشته باشی، توقع تو ببری رو سمت یگانه قدرت جهان هستی

بگو من از تو ثروت می‌خوام، چون تو قدرت داری، چون تو ثروت داری، چون تو محدودیت نداری؛ من از تو عشق می‌خوام؛ من از تو حال خوب می‌خوام؛  ببین وقتی همواره از خدا درخواست کنی، خدا می‌گه چی؟ آها! این بنده من فهمیده که قدرت دست منه. این بنده من فهمیده که باید از من درخواست بکنه. این بنده من فهمیده که آدم‌ ها نمیتونن براش کاری بکنن.

7- پیرو قوانین آسمانی باشیم…

شما به اطرافتون نگاه کنید؛ زندگی انسان ‌ها با قوانین زمینی و منطق ‌های زمینی به کجا رسیده زندگیشون که تو پیرو اون هایی؟ پیرو ادله ‌ها، منطق‌ ها و برهان‌ های اونایی؟ حالا تا الان اینجوری بودی، اوکی، ایرادی نداره؛ اما از اینجا به بعد، بیایین پیرو قوانین آسمانی باشید.

یکی از قوانین آسمانی که راجع بهش صحبت کردیم، (سعی می‌کنم توی هر پست، راجع به قوانین آسمانی مختلف صحبت کنم؛ همین الان این ایده به ذهنم رسید و به نظرم ایده خوبی است)، پس یکی از قوانین آسمانی خفن که باعث می‌شه تو خیلی قدرتمندتر، سریع‌ تر و لذت‌ بخش ‌تر به خواسته‌ هات برسی، اینه که از خدا درخواست کنی. خدا نمی‌گه تو پرو شدی که داری از من درخواست می‌کنی.

خدا مثل بچگی‌های ما نیست که پدر و مادرامون به ما می‌گفتن که بین این دوتا شلوار، یکی رو انتخاب کن دیگه؛ یا مثلا درباره هر چیزی اگر درخواست می‌کردیم، بعد به ما می‌گفتن که مگر فکر می‌کنی هر چیزی تو می‌خواهی، باید همون بشه؟! بابا! وضعیت بابات خوب نیست؛ بابا! بازار خوب نیست… نه! بابای تو خدا نیست، خدا هم بابای تو نیست. شرایط بابای تو، شرایط خدا نیست. تو یک قدرتی و داری که نامحدوده؛ تو یک قدرتی و داری که رحمان و رحیمه؛ رزاقه؛ وهابه و… تمام قدرت، تمام روزی، منبع تمام روزی ‌ها، تمام ثروت ‌ها، و تمام عشق ‌ها اونه.

خب وقتی من به اینترنت نامحدود دسترسی دارم، چرا باید برم منت اینترنت محدود را بکشم و دستم زیر سنگ اینترنت محدود باشد؟ یک بار بده، یک بار نده؛ یک بار بشه، یک بار نشه؛ یک بار وام دیر شد؛ یک بار کلاه‌برداری شد؛ یک بار پولم را خوردند؛ یک بار ورشکست شدم؛ یک بار قیمت دلار بالا و پایین شد؛ یک بار دزدیدند؛ یک بار طلا بالا و پایین شد؛ هر دفعه یک جوری می‌شه…

پس می ‌آم و پیرو قوانین آسمانی می‌شم، از قوانین آسمانی پیروی می‌کنم و این قوانین آسمانی را رعایت می‌کنم؛ زندگیمم آسمانی می‌شه… جوری که هر کسی می‌بینه، می‌گه بابا، این شانس آورده‌ها… این خیلی خوش‌شانس بوده ا… اصن من نمی‌دانم این تا دیروز… ای خدایا! این تا یک سال پیش، هشتش گروی نهش بود، نمی دونم چی اتفاقی افتاد که زندگی ‌اش تغییر کرد؟!! اون موقع آدم ‌ها می ‌آن و به تو می‌گن که چیکار کردی زندگی‌ ات تغییر کرد؟

اون موقع، تو می‌ شی روزی رسان، کسی که روزی می رسونه؛ فقط پول نیست، روزی اینه که آگاهی می ‌رسونه، محبت می ‌رسونه؛ سخاوتمنده، بخشنده ست و عشق می ‌رسونه. می‌گه این‌ جوری شد که زندگی من تغییر کرد؛ شما هم این جوری می‌ تونید  زندگی ‌تون را تغییر بدید.

قوانین آسمانی در قرآن برای رسیدن به خواسته ها

8- فقط و فقط از خودش بخواه…

خیلی‌ها حرف تو را باور نمی ‌کنن… خیلی‌ ها مسخره‌ات می ‌کنن… خیلی ‌ها هم حرف تو را باور می‌ کنن و زندگی‌ شون تغییر می‌ کنه، کارمای زندگی اونها به تو برمی ‌گرده و همواره زندگی تو، در یک چرخه سالم رشد و پیشرفت و تکامل قرار می‌گیره. پس هر چیزی که می‌خوای، هر چیزی، هر چیزی، بدون محدودیت، از کوچیک ‌ترین چیز… که می‌تونه یک کفش باشه هر چیزی با توجه به بعدی که الان داری و مرحله‌ای که الان در آن داری همیشه می‌تونی یکی، دو مرحله، سه، چهار مرحله بالاترت درخواست کنی، اینجور ذهنت هم اون رو می‌ پذیرتش.

پس از این به بعد، از خدا درخواست کن، از خدا بخواه، از خدا توقع داشته باش، از خدا انتظار داشته باش؛ چون فقط خدائه  که می ‌تونه به تو کمک کنه، درخواست‌ ها و آرزوهای تو را محقق کنه، روزی زیاد و بدون حساب و کتاب برسونه. تو را به عشق بی ‌قید‌و‌شرط جهان هستی متصل کنه… آدم ‌های خوب، فرصت‌ های خوب، شرایط خوب، و اتفاقات خوب را کنار همدیگر بچینه تا در نهایت، این پازل تیکه هاش که کنار هم چیده شد، یک تصویر شاهکار بشه از داستان زندگی تو.

به نظرم، ارزش این رو  داره که از اول این مقاله رو بخونی.کنار همدیگه ایم تا در تاریکی، نه منتظر نور، بلکه خود نور باشیم. از خدا می‌ خوام ثروت، عشق، آرامش، حال خوب و هر چیزی که تو می‌ خوای را بدون حساب و کتاب، وارد زندگی ‌ات بکنه. خلاص.

برای رسیدن به خواسته مهم ترین چیز ها چیست؟

به طور خلاصه :
از خدا درخواست کن
پیرو قوانین آسمانی باشیم…
تمام انرژی ‌ها یک مشاهده‌ گر جهانی دار دارن…
منطقی فکر کنیم آن هم آسمانی!


 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *